LOLA GLAMOUR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

LOLA GLAMOUR

Producent: Lola Glamour

Lola glamour to hiszpańska firma, która projektuje i produkuje unikalne meble ze szlachetnego drewna, rzemieślniczej konstrukcji i unikalnych wykończeń.

Lola Glamour oferuje oryginalne rozwiązania w zakresie wyposażenia dla profesjonalistów i osób prywatnych z każdego kraju na świecie, mieszając materiały, wielkości i kolory. To meble z artystyczną duszą, dostosowane do potrzeb klienta, które pozwalają opowiadać historie i łączyć się z ludźmi i przestrzeniami. Wszystkie meble są wykonywane ręcznie i to suma setek detali, które wnoszą różnicę, jakość, design i kreatywność.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek