LOEHR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LOEHR

Producent: Loehr

Trzech braci, jedna marka. Meble i przedmioty Loehr powstają w konstruktywnej grze sił, płaszczyzn i materiałów. Sprowadzone do niezbędnego minimum, w szczegółach ujawniają swój radykalny charakter, stanowiąc wyzwanie dla zmysłów i percepcji. Dla ludzi, którzy zmieniają perspektywę.

Loehr to berlińska marka projektowa, założona przez Davida, Leona i Juliana Löhr. Ich prace są silnie inspirowane architekturą, mają stonowane, graficzne kształty i nie są przeznaczone do konkretnych obszarów. Wręcz przeciwnie, sugeruje rodzaj funkcjonalnej ambiwalencji, która oscyluje między prywatnym a publicznym, co sprawia, że jest szczególnie dedykowana dla przestrzeni progowych i przejściowych, recepcji, półpublicznych przestrzeni czy barów. Najwyższej jakości wykonanie przedmiotów oraz ich charakterystyczny wygląd i odczucie kontrastują z efemerycznym charakterem tych przestrzeni. Produkty Loehr są projektowane i produkowane wyłącznie w Niemczech – z zachowaniem wysokich standardów jakości, w uczciwych i bezpiecznych warunkach pracy oraz z dbałością o środowisko.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek