LIVING CERAMICS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LIVING CERAMICS

Producent: Living Ceramics

Living Ceramics powstaje z chęci dostarczania unikalnych rozwiązań ceramicznych dla świata projektowania wnętrz i architektury, które dostarczają życia i inspiracji naszym domom i przestrzeniom publicznym. Innowacyjność i design to fundamentalne filary naszej codziennej pracy, obecne we wszystkich obszarach naszej organizacji, co znajduje odzwierciedlenie w wartościach, które nadają sens naszemu zespołowi: ludzie (postawienie na kreatywność, rozwój osobisty i zawodowy), jakość, (poszukiwanie doskonałości ), praca zespołowa (umacnianie zbiorowego talentu), innowacyjność we wszystkich obszarach naszej organizacji oraz pasja do naszej pracy, naszego zawodu.

NASZE HISTORIA, POSTAWA I CHARAKTER

W Living kierujemy się chęcią tworzenia wszechstronnych ceramicznych rozwiązań do wnętrz projektowanie i architektura. Okładziny – na podłogach, ścianach, blatach, schodach… – są skórą naszych domów i uważamy, że należy o nie dbać i zwracać uwagę.

Jesteśmy przywiązani do materiału jakim jest ceramika, który ułatwia aby uzyskać oryginalne i praktyczne zasoby. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta i na tym skupiamy profesjonalizm i rzetelność naszej pracy. Dążymy do tworzenia produktów odpowiadających dzisiejszym wymaganiom, dostosowanych do potrzeb użytkowników i zgodnych z nowymi trendami. Twoje potrzeby. Jednym z naszych wyłącznych punktów jest to, że tworzymy własny zapach dla naszych klientów, aby rozpoznać i zapamiętać nas najpierw za pomocą zapachu. To niezapomniany zapach z osobowością i stylem.

THE SMART FACTORY

W Living rozpoczęliśmy projekt stworzenia własnego inteligentnego centrum produkcyjnego, w celu podkreślenia naszego zaangażowania w oferowanie najwyższej jakości i niezrównanej obsługi klienta. Rozumiemy, że nasze części muszą być niepowtarzalne i niezastąpione, dlatego zainwestowaliśmy w najbardziej zaawansowane systemy produkcji, jakie istnieją na rynku, nigdy wcześniej nie obecne w branży.

Patrząc w przyszłość, chcieliśmy zaprojektować inteligentnego materiał, produkt bez ograniczeń i ograniczeń dla najbardziej wymagającej architektury, przystosowany do najbardziej nietypowych projektów.

Specjalny format tych elementów, do 120x270cm i 90x270cm, pozwala na pokrycie przestrzeni od podłogi do sufitu jednym kawałkiem , tworząc dla oka efekt nieskończoności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek