LITHUANIAN DESIGN CLUSTER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

LITHUANIAN DESIGN CLUSTER

Producent: Lithuanian Design Cluster

Lithuanian Design Cluster to grupa firm oferujących szeroki wybór produktów dla hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych lub mieszkalnych. Produkty te wyróżniają się na rynku wyjątkowym designem i inspirującymi historiami. Leżaki, pufy, łóżka, materace, stoliki kawowe, krzesła, półki, oświetlenie, lustra, zasłony, ręczniki czy fartuchy – jakikolwiek produkt, klaster kojarzy się z wysoką jakością i pomysłowością. pracując wspólnie nad produktami i prezentując je za granicą. Chcąc wykorzystać swoje doświadczenie w rozwijaniu produkcji i eksportu, firmy utworzyły ten klaster, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla wnętrz, szerzyć wiedzę o litewskim designie, tworzyć nowe miejsca pracy, przedstawiać kraj jako wiarygodnego producenta i zwiększać eksport lokalnych firmy projektowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek