LITHOLOGIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LITHOLOGIE

Producent: Lithologie

Zainspirowani naturą i jej pięknem, pragniemy uwydatnić bogactwo naszego terytorium. Pasjonaci skał, owoc naszych badań pozwala nam opowiedzieć fragment naszej wspólnej historii.

Działając w najwyższym poszanowaniu naszego środowiska, wszystko produkujemy ręcznie. (Tak, tak, nawet sami wydobędziemy skałę na zboczu góry, bez ciężkiego sprzętu). Chcąc stworzyć synergię, zdecydowaliśmy się pracować tylko z lokalnymi produktami i producentami.

Chcemy, abyś odkrył, co nasze geologiczne dziedzictwo ma do zaoferowania bardziej niezwykłe i wspaniałe, projektując małe przedmioty z kamienia.

Niezgodne i nieprawdopodobne, Spotkanie Stéphane'a i Kim to jakby projekt był mieszanką nowoczesności i dziedzictwa. Po kilku postach na Facebooku, kamiennej kopercie wysłanej pocztą i wielu, wielu, wielu testach, rodzą się nasze kostki whisky. Wkładając całą duszę w tę historię bez smaku, chcemy oferować produkty dobre, trwałe i piękne, aby tam być! Głęboko ludzcy, dokonaliśmy wyboru, aby poświęcić swój czas na odsłonięcie naszych kamieni. W naszym podejściu ważne jest współtworzenie z naszymi klientami i partnerami. Zajmie nam to prawie półtora roku, ale z (bardzo) dumą prezentujemy Wam Litologię.

KIM IS Projektantka przemysłowa i artystka, którą od najmłodszych lat uczyła szacunku do natury, dzięki swojej babci pamięta o zbieraniu gdziekolwiek poszła, kupowała kamienie jako pamiątki, nawet kupowała czasopisma o kamieniach Quebecu. Urodzona przedsiębiorczyni, optymistka i przebojowa, której upór jest tym, czego trzeba było, aby zrealizować ten pasyjny projekt.

STEPHANE IS Człowiek z Północy, który dorastał blisko natury, pracując własnymi rękami, z silnymi przekonaniami i głęboko zakorzenionym szacunkiem dla ziemi, utrzymuje rygor naukowy stojący za litologią.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek