LISTOTECH DECKING QUARTZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LISTOTECH DECKING QUARTZ

Producent: Listotech Decking Quartz

Listotech Srl jest firmą należącą do Precompressi SpA, wiodącego producenta elementów przemysłowych ze wstępnie sprężonego betonu. Założona w 1956 roku z siedzibą w Campodarsego, w prowincji Padwa, grupa osiąga 20 milionów obrotów. Listotech Srl została założona w celu zapewnienia zewnętrznej architektury jako alternatywy dla drewnianych desek. Nie tak dawno temu, gdy Riccardo Valente, dyrektor marketingu Precompressi Spa, przeprowadzał badania rynkowe, dowiedział się, że rynek mieszkaniowy szuka alternatywy dla zwykłych i klasycznych drewnianych podłóg i wykładzin. W 2005 roku Riccardo przebywał w Hiszpanii, przechadzając się po Barcelonie Ramblas. Na końcu bulwarów znajduje się kompleks z drewnianymi promenadami zwany Maremàgnum. Obserwując zniszczone drewniane deski wpadł na pomysł: te deski trzeba było zastąpić mocniejszym i trwalszym rozwiązaniem, czyli wstępnie sprężonym betonem, pod warunkiem, że będzie miał ten sam atrakcyjny wygląd i sprężystość.

... . Mniej więcej

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek