LINVISIBILE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

LINVISIBILE

Producent: Linvisibile

Linvisibile to ekskluzywny opatentowany system drzwi zlicowanych ze ścianą, który eliminuje ościeżnice, ościeżnice i widoczne zawiasy. W Linvisibile drzwi nie są już ograniczeniem ani ograniczeniem projektowym, ale stają się nową okazją do rozwoju twórczego potencjału, dzięki bogatemu katalogowi wymiarów, form i wykończeń. Wszystkie produkty Linvisibile charakteryzują się regulowanymi zawiasami ukrytymi i brakiem ramek, co zapewnia absolutną ciągłość między ścianą a drzwiami. Farba, tynk czy dekoracja mogą być nieprzerwane, a ściana może stać się gwiazdą przestrzeni, dzięki czemu „niewidzialne” stanie się widoczne. Kolory, drewno i wyjątkowe wykończenia oferują projektantom szeroki wachlarz możliwości. Najwyższej jakości drewno nadaje prestiżu każdej przestrzeni, a lakiery dostępne są w szerokiej gamie kolorów błyszczących lub matowych (w palecie RAL Classic K5). Laminat metaliczny to najbardziej efektowny materiał, podczas gdy laminat dekoracyjny może spełnić podwyższone wymagania estetyczne. Istnieje również możliwość wybrania anodowania dla wszystkich produktów z metalowymi ramami, aby wykończyć aluminium ochronną warstwą tlenku, aby nadać mu oryginalny kolor, jednocześnie chroniąc go przed korozją.

Swoboda projektowania produktów Linvisibile zlicowanych ze ścianą. Drzwi Linvisibile umożliwiają projektantom wyrażanie swoich pomysłów architektonicznych bez przeszkód i przerw. Ta nowa wolność jest możliwa dzięki produktom Linvisibile, które znikają w architektonicznej powierzchni ściany. Modułowy system Brezza zapewnia ogromną swobodę projektowania. Liczba drzwi i wykończeń może różnić się w zależności od elewacji budynku. Brezza Zefiro System to system pionowych drzwi obrotowych umieszczonych obok siebie do podziału pomieszczeń, których ściany pełnią funkcję ekranów. Są lekkie, łatwe w zarządzaniu i doskonale sprawdzają się w sytuacjach, w których absolutna separacja między dwiema przestrzeniami nie jest konieczna. Drzwi mogą być wykonane z drewna i MDF z ramą aluminiową do malowania lub bez. Projektanci mogą również zamówić tylko ramy, które można uzupełnić panelami na zamówienie wyprodukowanymi zgodnie ze specyfikacją Linvisibile. System Brezza Titanio oferuje pionowe produkty obrotowe z umieszczonymi obok siebie wielopanelami, które są całkowicie zlicowane ze ścianą, idealne do dzielenia dużych pomieszczeń bez uciekania się do tradycyjnych ścianek działowych.

Idealny system zlicowany ze ścianą do drzwi zawiasowych i przesuwnychFILO 10 drzwi wahadłowe należą do kolekcji Alba

pozwalają idealnie zlicować się ze ścianą po obu stronach ściany – nawet przy zastosowaniu drzwi wahadłowych – przy szczelinie na obwodzie między panelem a ścianą zaledwie 3 mm. System drzwi Infinito oferuje wiele wykończeń dekoracyjnych. Panele mogą być wykonane w dowolnym kolorze i z wielu różnych materiałów od bardziej tradycyjnego szkła i laminatów po mniej używane włókno szklane, metakrylan, porcelanę, mikrocement, metal, kamień, skórę czy tkaninę. Idealnie nadają się do przestrzeni prywatnych i komercyjnych, dzięki 30-minutowej certyfikacji odporności ogniowej, co czyni je doskonałymi do użytku w miejscach publicznych

możliwe jest również uzyskanie drzwi na zawiasach w wersji zakrzywionej do nieskończonych zastosowań

Giulio Cappellini zaprojektował dwa systemy przesuwne dla Linvisibile

są to pierwsze systemy podziału pomieszczeń z widocznymi zespołami przesuwnymi i bez kieszeni ograniczających. Altopiano i Marechiaro oferują nowe rozwiązania funkcjonalne i stylistyczne dla architektów i projektantów. Obie linie można przymocować do podłogi, sufitu lub belki nośnej. Bardziej elegancki Altopiano oferuje szeroką gamę naturalnych lub lakierowanych wykończeń drewna. Marechiaro ma metalową ramę, która może podtrzymywać różnego rodzaju panele z drewna, szkła, metalu lub tkaniny.

Boiserie, systemy przypodłogowe i nisze licowane ze ścianą System boiserii jest idealny dla osób, które chcą dopasować ściany i drzwi. Perfekcyjną ciągłość zapewnia ekskluzywna 3-milimetrowa okleina, dzięki której drzwi mogą zjednoczyć się ze ścianą. Linvisibile oferuje możliwość wstawienia listew podtynkowych dla uzyskania eleganckiego i nowoczesnego efektu. Aby to osiągnąć, podczas budowy murowanej, jeszcze przed tynkowaniem ścian i układaniem podłóg, przygotowywane są przygotowania, co sprawia, że każda przestrzeń jest jeszcze bardziej wyrafinowana. Wreszcie, Nicchio to opatentowany system paneli, który można wykorzystać do tworzenia przestrzeni do przechowywania, szaf i nisz. Może również maskować panele sterownicze, przewody elektryczne i inne elementy, które mogą zaburzyć kompozycję wizualną dowolnego pomieszczenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek