LINKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 433 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 433 elementów

LINKI

Producent: Linki

Firma Linki srl narodziła się z pomysłu stworzenia serii innowacyjnych baterii, które łączą design i praktyczność do codziennego użytku.

Każdy przedmiot Linki ma dostarczać konsumentom treści w świetnym stylu, emocjonalne i nieporównywalne jakościowo.

Materiały wykorzystywane w procesie produkcji reprezentują doskonałość zarówno pod względem jakości i trwałości

oraz poszanowania środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Materiałem dominującym we wszystkich seriach gwintowników Linki jest stal nierdzewna AISI 304L i AISI 316L, znana ze swojej cechy odporności na korozję, łatwość czyszczenia i naprawdę dobry współczynnik higieniczny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek