LINK INDUSTRIES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LINK INDUSTRIES

Producent: Link Industries

LINK INDUSTRIES SpA, założona w 1995 roku, zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów dla budownictwa, z szeroką gamą produktów do odwadniania, ogrodzeń, siatek, rozwiązań z zakresu izolacji termoakustycznej, przeciwpożarowej oraz zaawansowanych technologii spawalniczych i materiałów eksploatacyjnych.

Link Industries , działa na Dalekim Wschodzie iw Europie od 20 lat, posiada biura w Pekinie i Hongkongu, własne jednostki produkcyjne we Włoszech i Chinach oraz główny magazyn w Alessandrii we Włoszech.

Link Industries, jest kontrolowany przez Grupę Fratelli Cosulich, historyczna firma działająca w branży spedycyjnej od ponad 150 lat, co gwarantuje Link Industries stabilność finansową i pełne wsparcie rozwoju jej biznesu. Znaczące inwestycje w badania i rozwój, certyfikacje i nowe technologie zapewniły Link Industries pozycję lidera na rynku, oferując pełną gamę produktów, opracowywanych przez dział techniczny i certyfikowanych przez akredytowane przez strony trzecie jednostki certyfikujące i laboratoria.

Procedury logistyczne i dystrybucyjne są całkowicie zarządzane na każdym etapie

od transportu, magazynowania i dostawy gotowego produktu do klienta końcowego

Poprawa struktury biznesowej dzięki nowym narzędziom informatycznym oraz uzyskanie ważnego certyfikatu standardu zapewnienia jakości stanowi gwarancja dla klientów Link Industries, w zakresie zgodności produktów z obowiązującymi normami jakości oraz wykwalifikowanej pomocy w każdym obszarze działalności.

Link Industries posiada certyfikat ISO 9001:2008.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek