LINEA FABBRICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 83 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 83 elementów

LINEA FABBRICA

Producent: Linea Fabbrica

Linea Fabbrica, jedna firma, trzy dusze. Jedna struktura przemysłowa zorientowana na różne rynki i różne rodzaje produktów. Niezwykła historia oparta na 40-letnim doświadczeniu i tradycji wyjątkowej dzielnicy przemysłowej.

Przedsiębiorczy sposób inspirowany ciekawością i orientacją na klienta, ukierunkowany na jakość i konkurencyjność. Fotele ekskluzywnego włoskiego designu, siedziska biurowe i kontraktowe, dla obiektów użyteczności publicznej i służby zdrowia, standardowe lub na wymiar.

Firma, która nie podąża za rynkiem, ale nim kieruje, afirmując logikę systemu opartego na rodzinach produktów o różnej wielkości , akcesoria, wykończenia i funkcje, o jednolitym designie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek