LINEA CALI'

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

LINEA CALI'

Producent: Linea Cali'

Różnica między uchwytem a prostym kawałkiem mosiądzu pojawiła się w 1986 roku, kiedy wprowadziliśmy na rynek nasze produkty, które łączyły w sobie zarówno funkcjonalność, jak i design.

Wszyscy próbowaliśmy projektowania bez duszy i jego niezręczności, zupełnie jak brutalna funkcjonalność.

My dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć uchwyty, które sami wybralibyśmy do własnego domu, uchwyty odporne na wszystko: zużycie, uderzenia, czas, dzięki innowacyjnym technikom mocowania i ochrony, takim jak wykończenie Zirconium Protection – PVD.

Jednocześnie my chcieliśmy, aby nasze uchwyty były atrakcyjne, tak jak powinny być wszystkie akcesoria.

Nasz poziom doświadczenia i staranność produkcyjna pozwoliły nam na tworzenie kształtów we wszystkich stylach i przy użyciu wszystkich rodzajów materiałów: od rokoko po art deco, od skóry po drewno i od porcelana do Swarovskiego.

I wreszcie, ponieważ chcieliśmy jak najlepiej, zobowiązaliśmy się do tego, aby każda klamka była projektowana i tworzona wyłącznie we Włoszech, w pełnej zgodności z wymogami prawnymi norm europejskich.

A teraz t Spróbuj i wyobraź sobie idealny uchwyt do swojego domu lub biura: są szanse, że znajdziesz go tutaj.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek