LGTEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LGTEK

Producent: Lgtek

Lgtek to włoska firma specjalizująca się w produkcji mebli i kuchni do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Jej produkty, o czystych i nowoczesnych liniach, mogą współistnieć w każdym środowisku, od rustykalnego po nowoczesne. Naturalne materiały użyte do produkcji są sprytnie ze sobą łączone, tworząc rozwiązania zaprojektowane tak, aby przetrwały w czasie i szanowały środowisko. Wszystkie produkty Lgtek to kawałki włoskiego designu, w rzeczywistości każdy element, który je tworzy, jest wykonywany bezpośrednio we Włoszech.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek