LEYFORM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 104 elementów

LEYFORM

Producent: Leyform

Od ponad czterdziestu lat Leyform łączy tradycję, kunszt i doświadczenie, aby dostarczać wysokiej jakości produkt, który spełnia najwyższe włoskie i międzynarodowe standardy. Dzięki idealnemu połączeniu tych elementów, Leyform jest zawsze w stanie sprostać wszystkim potrzebom klientów, oferując idealny produkt dla każdego środowiska.

Jakość Ergonomia i Design. Celem jest ciągłe opracowywanie produktów, aby spełnić rzeczywiste i profesjonalne potrzeby wszystkich klientów. Nasze myśli, działania, zachowania i nasze produkty są wynikiem określonych wyborów projektowych i jakości.

ŚrodowiskoBadania i innowacje w zakresie planowania ekologicznych rozwiązań w celu zagwarantowania produktu zgodnego z duchem czasu i łatwego do utylizacji pod koniec jego cyklu życia. Certyfikacja ISO 9001 i ISO 14001 jest gwarancją naszego standardu jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek