LEVIRA INTERNATIONAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów

LEVIRA INTERNATIONAL

Producent: Levira International

Levira International, firma produkująca meble biurowe z siedzibą w Oliveira do Bairro, rozpoczęła swoją działalność w 1971 roku. Zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju inwestuje w zaawansowany park technologiczny, w tworzenie infrastruktury ochrony środowiska oraz w specjalizację zasobów ludzkich . Ponadto uważa, że wzornictwo i całkowita jakość to czynniki wyróżniające, które pozwalają firmie zająć znaczące miejsce na rynkach krajowych i międzynarodowych. Poprzez tworzenie ergonomicznych produktów o atrakcyjnym designie i zapewnianiu dobrej obsługi klienta, dynamizm, funkcjonalność i komfort Leviry pojawiają się w każdej przestrzeni.

Przyczynij się do tego, aby świat biznesowy i życie każdej osoby w ich pracy znacznie się poprawiły w komforcie, produktywności i zdrowiu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek