LEVEL BY EMILGROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LEVEL BY EMILGROUP

Producent: Level by Emilgroup

Emilceramica, znana na całym świecie z doskonałości ceramiki, czerpie z ponad dziesięcioletniego doświadczenia, aby stworzyć Level, linię płytek ceramicznych o wymiarach 160x320 o różnej grubości, do tworzenia mebli i ciągłych powierzchni, łącząc najwyższe estetyczne wyrafinowanie z zaletami w zakresie higieny, wytrzymałości i praktyczności, które może zagwarantować tylko gres porcelanowy.

Projekt, który zapewnia najwyższą modułowość i wszechstronność, aby wyrazić pełny potencjał tych, którzy dzień po dniu dążą do przekształcenia materiału w atrakcyjny design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek