LEMI GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

LEMI GROUP

Producent: Lemi Group

LEMI od 1989 roku produkuje stoły zabiegowe, krzesła i kabiny wielofunkcyjne dla sektora Beauty & Spa, podologii i medycyny.

Firma została założona pod nazwą Brusaferri & C. na zlecenie Emilio Brusaferri i Silvio Genelli, kuzynów i bliskich przyjaciół, których łączy pasja do wielkich wyzwań. Ich nacisk na perfekcję doprowadził do opracowania Lemi 4 – pierwszego stołu zabiegowego z 4 silnikami elektrycznymi – wyznaczając tym samym początek prawdziwej rewolucji w branży kosmetycznej. Był początek lat 90., a nowe koncepcje wellness łączyły się z duchem kreatywności, inicjatywy i pasji do projektowania, przekształcając w ten sposób marzenie tych przedsiębiorców w dalekosiężne przedsiębiorstwo.

Dziś oprócz ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej i salonu wystawowego o powierzchni 500 metrów kwadratowych, LEMI może pochwalić się ponad 50 pracownikami i powierzchnią produkcyjną o powierzchni ponad 6000 metrów kwadratowych, w tym dwoma w pełni wyposażonymi zakładami produkcyjnymi w Azzanello i Casalbuttano.

Dzięki intensywnym badaniom i rozwoju, a także ciągłe dążenie do nowych paradygmatów przemysłowych, firma stała się obecnie uznawana za jednego z głównych graczy na scenie międzynarodowej. Firma słynie z wyjątkowego wzornictwa, badań, technologii, jakości, funkcjonalności i starannego wykończenia. Dzięki niewątpliwemu włoskiemu kunsztowi, te fundamentalne zasady zaowocowały rozwojem wielu produktów sygnowanych marką LEMI na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek