LEA CERAMICHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LEA CERAMICHE

Producent: Lea Ceramiche

Jedna z najbardziej dynamicznych i produktywnych marek w dzielnicy ceramiki Modena, Lea Ceramiche ma dalekosiężny zasięg krajowy i międzynarodowy, z obecnością kapilarną w ponad 80 krajach na 5 kontynentach na całym świecie. Oprócz Włoch głównymi rynkami zbytu są Stany Zjednoczone, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Hongkong, Korea i Japonia. Lea Ceramiche jest częścią Panariagroup Industrie Ceramiche Spa, wiodącej międzynarodowej grupy ceramicznej notowanej w segmencie Star włoskiej giełdy, która jest również właścicielem marek Panaria, Cotto d'Este, Fiordo, Blustyle we Włoszech

Margres, Love Tiles we Włoszech Portugalia i Florida Tile w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Na przestrzeni lat Lea Ceramiche była firmą w grupie, która przeszła największą przemianę, stając się jednym z najbardziej prestiżowych przedsiębiorstw na światowej scenie ceramicznej. Było to możliwe dzięki dużym i ciągłym inwestycjom, których celem jest stworzenie udanych kolekcji o silnej osobowości, opartych na starannych badaniach nad stylem, wyglądem i wydajnością na każdy sezon.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek