LE FEU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

LE FEU

Producent: Le Feu

Le Feu to duńska firma, która powstała w 2017 roku. Kultowy duński design, elastyczność i ekologiczne podejście sprawiły, że biokominki z Le Feu spotkały się z niezwykle pozytywnym przyjęciem na rynku, a dziś są sprzedawane w 17 krajach na całym świecie. Jesteśmy szczególnie zainteresowani prezentacją produktów o zrównoważonej jakości, które wzmacniają beztroski styl życia. Z naszej macierzystej bazy w Amsterdamie w Holandii współpracujemy z markami, architektami i projektantami z różnych części świata.

Ekologiczny kominekJednym z kluczowych produktów w naszej ofercie jest „Le Feu”, mobilny, ekologiczny kominek o luksusowym wyglądzie i dotyku. Prawdziwe płomienie, przyjemne ciepło i: nie wymaga komina. Łatwy w użyciu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, Le Feu oznacza czysty design w każdym calu. Zdecydowanie przyciąga wzrok, spala się na bioetanolu i nie pozostawia ciężkich oparów ani dymu. Le Feu to zatem poprawa środowiska i bezpieczna, ciepła alternatywa dla tradycyjnych kominków!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek