LAVAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

LAVAL

Producent: Laval

W 1892 roku Hippolyte Laval założył swoją firmę produkującą korpusy siedzeń. Jego pasja do mebli została przekazana kolejnym pokoleniom, czyniąc z fabryki rodzinny biznes o zasięgu globalnym. Obecnie firma macierzysta ma siedzibę w Vosges we Francji, a Laval ma również filię w Szanghaju. Firma jest pozycjonowana na rynku mebli z najwyższej półki.

Specjalizując się w pracach na zamówienie, współpracuje z czołowymi projektantami, wypracowała własną kolekcję mebli stylowych i współczesnych oraz specjalizuje się w renowacji mebli. Niezwykłość jego kreacji uwodzi 5* hoteli, pałaców, restauracji, jachtów, luksusowych sklepów i innych prywatnych rezydencji. Dzięki umiejętnościom wszystkich branż, w tym umiejętnościom tradycyjnym i pokrewnym, oraz opanowaniu wszystkich procesów produkcyjnych, Laval produkuje meble o nienagannej estetyce i wysokiej jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek