LATOXLATO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

LATOXLATO

Producent: Latoxlato

LATOxLATO to firma, której misją jest wzmacnianie doskonałości Made in Italy poprzez wysokiej jakości elementy wzornictwa i meble opracowane przez włoskich projektantów i wykonane pojedynczo przez najlepszych rzemieślników. To inkubator nieszablonowych pomysłów, które prowadzą do spojrzenia na rzeczy z nowej perspektywy. Efektem jest design wolny od ograniczeń mody i utartych trendów, dedykowany miłośnikom niepowtarzalności, którzy lubią wyróżniać się czymś prestiżowym, ale dalekim od zwyczajności.

LATOxLATO to pracownia projektowa założona przez kreatywny duet Virginia Valentini i Francesco Breganze de Capnist. Francesco i Virginia są Włochami z urodzenia i podróżnikami z powołania, więc po ukończeniu politechniki w Mediolanie przenieśli się do pracy w Stanach Zjednoczonych. Ich partnerstwo jest nie tylko zawodowe, ale także mężem i żoną. Łączy ich głębokie pokrewieństwo twórcze z silną międzynarodową i wielokulturową postawą. Z ich nowojorskiego doświadczenia wynika świadomość, że bez względu na to, jak daleko zajdziesz, Twoje korzenie zawsze będą inspirować Twoją pracę.

LATOxLATO: Hołd dla historii włoskiej architektury i sztuki

W 2018 roku ich pasja do rzemiosła Made in Italy i bo bogate włoskie dziedzictwo artystyczne i architektoniczne połączyło się z międzynarodową i wielokulturową postawą i dało początek LATOxLATO. Każdy element jest hołdem złożonym historii włoskiej architektury i sztuki i opowiada o miłości do ich pięknego Kraju, tradycyjnych materiałów i najszlachetniejszego rzemiosła.

Produkty LATOxLATO są przeznaczone dla niszowej grupy klientów na rynku luksusowym. Podejście do koncepcji każdego produktu ma wyłącznie charakter jakościowy. Każdy egzemplarz posiada elementy unikatowości w swoim tworzeniu, które powierzono doskonałemu włoskiemu kunsztowi.

Wszystkie produkty LATOXLATO są tworzone przez starannie dobranych prawdziwych mistrzów sztuki, którzy odziedziczyli wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie i z którymi współpracuje Firma obok siebie. Wystarczy przyjrzeć się skrupulatnej dbałości o szczegóły, a zachwycą Cię ich niezrównane umiejętności. Każdy rzemieślnik specjalizuje się w technice obróbki jednego materiału i każdy z nich wykonuje jedną sztukę na raz, bez pośpiechu, poświęcając każdemu niemal obsesyjną uwagę.

Misją marki jest tworzenie projektów, które wzbudzają emocje i pozostawiają poczucie, że nie tylko upiększają otoczenie, w którym się znajdują, ale także wzbogacają tych, którzy je wybierają.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek