LASA IDEA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 189 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 189 elementów

LASA IDEA

Producent: Lasa Idea

LASA IDEA powstała na początku lat 70-tych, wykonując w sposób rzemieślniczy lustra i drewniane akcesoria łazienkowe. Z biegiem lat produkcja rozszerzyła się o meble łazienkowe, a rzemieślniczy wymiar firmy został w tyle, ponieważ stała się przedsiębiorstwem przemysłowym.

LASA IDEA Spa zajmuje powierzchnię około 100 000 m², z czego 45 000 jest zadaszonych. Firma zatrudnia 60 wykwalifikowanych pracowników, którzy są stale szkoleni.

LASA IDEA wytwarza każdy produkt całkowicie we własnym zakresie i jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy do obróbki drewna do produkcji mebli (elektroniczne pantografy i systemy malarskie) oraz do obróbki szkła (topienie piece, maszyny do cięcia i obróbki oraz piece do wypieku kolorowego).

LASA IDEA była jedną z pierwszych firm w branży wyposażenia łazienek, która uzyskała certyfikaty UNI ISO 9001, ISO 14001 oraz BS OHSAS 18001.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek