LAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 116 elementów

LAS

Producent: LAS

L:A:S urodziło się w 2001 roku przez braci Fabio i Daniele Lattanzi, których łączyło zainteresowanie technologią, modą i sztuką

Początkowo rozpoczęli swoją działalność, pracując w sektorze obuwniczym i galanterii skórzanej. Przez lata stali się skonsolidowanym partnerem największych marek.

Dzięki swojej silnej przedsiębiorczości z sukcesem wprowadzili technologię laserową w sektorze Automotive Interior and Home Decor, skupiając się na designie i nowoczesności.

TEAM

Entuzjazm i pomysłowość to znak rozpoznawczy każdego pracownika L:A:S.

Zwycięski, młody i wyspecjalizowany zespół: od błyskotliwych projektantów, przez wykwalifikowanych rzemieślników i dekoratorów, aż po ekspertów technicznych od maszyn laserowych.

Wszyscy wnoszą swój cenny wkład, tworzenie ekskluzywnych kreacji L:A:S, które są tradycyjnie doceniane na całym świecie.

SPÓJRZ W PRZYSZŁOŚĆ TRADYCJE SAVING

TRADYCJA

Każda kreacja L:A:S ma w sobie prestiżową nagrodę „Rękodzieło Artystyczne”, ponieważ nasza produkcja łączy rękodzieło i umiejętności artystyczne z kreatywnością i innowacyjnością.

Dzieła sztuki, które zawierają bezcenną wartość rękodzieła mistrzów rzemiosła.

Meble, obrazy, wazony ścienne, lustra i zegary ścienne stworzone dla przestrzeni, gust i wymagania ludzi, którzy mieszkają w domu.

INNOWACJE

10 maszyn laserowych na 2 blokach operacyjnych, o łącznej powierzchni 3000 metrów kwadratowych.

Struktura firmy zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejszą i inteligentną technologię (MES i przede wszystkim CRM), które sprawiają, że L:A:S to prawdziwy Przemysł 4.0.

W końcu, dzięki naszemu know-how w zakresie technik cięcia i grawerowania laserem, w L:A odżywają trendy w designie i modzie :S kolekcje.

JAKOŚĆ

Wszystkie procesy naszej firmy są wykonywane w naszej pracowni, od projektu do produkcji.

Więc każdy produkt posiada certyfikat 100% Made in Italy.

W rzeczywistości L:A:S jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Producentów Włoskich (ITPI), zgodnie z IT01 – 100% Oryginalnym Włoskim Systemem Jakości.

L:A:S jest również członkiem stowarzyszenia branżowego FederlegnoArredo (FLA), które jest sercem włoskie pole drewna i mebli.

STRUKTURA KORPORACYJNA WSZYSTKO O OBSŁUDZE KLIENTA

Wieszak na owies, rozwiązania oszczędzające miejsce do przedpokoju i stolików kawowych

Zegary ścienne

Rzeźby ścienne: abstrakcyjne, figuratywne, kwiatowe i ścienne

Quarantotto

Święte i krzyże

Ekskluzywny i opatentowany projekt L:A:S.PERSONALIZACJA

Ponad 800 elementów do personalizacji, w ponad różnych kombinacjach kolorystycznych, do wyboru spośród 43 dostępnych odcieni w #ColourTableLAS.

KONTRAKT

Ponieważ jesteśmy producentami na zlecenie/ho.re.ca. (hotel, b&b, resort i inne znaczące projekty), możemy zbadać i zrealizować niestandardowe produkty, zgodnie z wymaganiami dewelopera.

DBAĆ O SWOJE L:A:S

MATERIAŁY

Każde L:A :S kreacja wykonana jest z płyty MDF (Medium Density Fibreboard).

Płyta pilśniowa jest cięta i grawerowana laserowo, tworząc arcydzieła L:A:S.

Używamy również fornirowanego MDF z drewnem dębowym, w „naturalnym drewnie” oraz Wykończenia „szare drewno” jest polakierowana farbą wodorozcieńczalną, bardzo wydajną i ma niewielki wpływ na środowisko.

UMIESZCZANIE I CZYSZCZENIE deformacji płyty MDF oraz niszczenia lakierów i dekoracji odradzamy umieszczanie:

w pomieszczeniach wilgotnych (np. łazienka)

w sąsiedztwie kwaśnych upałów ce (np. kominek, kaloryfer)nie używaj bezwzględnie produktów zawierających rozpuszczalniki (np.: aceton, amoniak).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek