LARQ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LARQ

Producent: Larq

LARQ powstał z prostą wizją, w której innowacyjną technologię można połączyć z inspirującym designem, aby ułatwić ludziom łatwy i zrównoważony dostęp do czystej wody pitnej. Firma łączy innowacyjną technologię z wyrafinowanym designem, aby ułatwić ludziom dokonywanie zdrowszych i bardziej zrównoważonych wyborów, zawsze i wszędzie. Siedziba firmy znajduje się w San Francisco w Kalifornii

LARQ inspirujące zmiany Jesteś tym, co pijesz. Więc pij znakomicie. Wielokrotnie nagradzana konstrukcja butelki LARQ ułatwia wybór zdrowszego i bardziej zrównoważonego wyboru, zawsze i wszędzie.

Nasza zastrzeżona technologia PureVis™ eliminuje do 99,9999% zarazków, bakterii, pierwotniaków i innych szkodliwych biologicznych zanieczyszczeń bez stosowanie toksycznych chemikaliów, takich jak rtęć. To nie wymaga myślenia.

Kopienie plastikowej butelki po butelce z LARQKoniec naszego uzależnienia się od plastikowych butelek po wodzie to dopiero początek. Nawiązaliśmy współpracę z Plastic Bank, aby usunąć z oceanu milion jednorazowych plastikowych butelek. Ty też możesz pomóc. 1% każdego zakupu butelki LARQ pomaga oczyścić nasze oceany.

LARQ: Blask w butelceButelka LARQ umożliwia konsumentom picie w dowolnym miejscu, zapewniając natychmiastowe oczyszczanie wody w butelce samoczyszczącej dzięki wykorzystaniu zastrzeżonego promieniowania UV-C Technologia LED emitująca światło UV-C w zakresie 280nm. Za naciśnięciem przycisku światło 280 nm UV-C neutralizuje 99,9999% szkodliwych, powodujących nieprzyjemny zapach drobnoustrojów. Butelka aktywuje się również inteligentnie co 2 godziny, wygrzewając wodę i wewnętrzną powierzchnię butelki w oczyszczającym świetle UV. Butelka LARQ jest bezpieczna i higieniczna, wykonana z profesjonalnej stali nierdzewnej wolnej od BPA, BPS i ftalanów. W przeciwieństwie do tradycyjnej technologii oczyszczania wody UV, która wykorzystuje rurki rtęciowe, butelki LARQ nie zawierają rtęci. Butelka LARQ ma podwójne ścianki i jest uszczelniona próżniowo, aby Twój napój był lodowaty przez 24 godziny lub gorący na parze przez 12 godzin.

Czysta woda w ruchu Butelka LARQ Movement zapewnia czystą wodę jak oryginalna butelka LARQ dzięki wbudowanemu LED UV-C, w ruchu. Jest lekki jak powietrze dzięki ultralekkiej pojedynczej ściance ze stali nierdzewnej i stylowemu silikonowemu rękawowi, który chroni przed uderzeniami i zadraśnięciami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek