LAPITEC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

LAPITEC

Producent: Lapitec

Lapitec Spa to włoska firma, która powstała w 2011 roku w Vedelago w Treviso, będąc wynikiem współpracy technicznej i technologicznej z Breton SpA, światowym liderem w produkcji maszyn i urządzeń do obróbki kamienia i wyrobów z kamienia naturalnego, który opracował zarówno ekskluzywną technologię, jak i fabrykę stworzyć innowacyjny produkt na bazie ceramiki: Lapitec®, wszechstronny i trwały, pełnowartościowy kamień spiekany.

Lapitec to materiał przyszłości: 100% Made in Italy, elegancki, zrównoważony i wysoce wydajny.

Lapitec to mieszanka w 100% naturalnych minerałów, które po wypaleniu w wysokich temperaturach dają płyty „całego ciała”: na zewnątrz i wewnątrz są identyczne, bez emalii lub nadruku cyfrowego na powierzchni. Ta cecha umożliwia obróbkę Lapitec na całej jego grubości, zapewniając jednocześnie spójny wygląd i wydajność, a także unikając stosowania żywic, atramentów i innych produktów ropopochodnych.

Płyty Lapitec o długości 3365 mm są dostępne w 3 kolekcjach, 17 kolory i 7 różnych tekstur powierzchni, a także można je dostosować. Stosowane są nie tylko jako pokrycie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, ale także na dachy, jachty, baseny i projektowanie produktów, od stołów po konsole i od łazienek po kuchnie, gdzie całkowity brak porowatości powierzchni sprawia, że Lapitec jest idealny pod względem higieny i łatwości konserwacji.

Lapitec to cenny materiał o wielu zastosowaniach, idealne wsparcie dla międzynarodowych architektów i projektantów.

W ostatnich latach płyty Lapitec znalazły zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, kompleksach mieszkaniowych, infrastrukturze, miejscach kultu i zastosowań morskich, ale także do tworzenia – we współpracy z innymi markami projektowymi – kuchni, mebli ogrodowych, stołów i technologii nowej generacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek