LAPALMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 196 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 196 elementów

LAPALMA

Producent: Lapalma

Założona w latach 60. firma Lapalma specjalizuje się w drewnianych i metalowych krzesłach, stołkach, fotelach i stołach do użytku prywatnego i kontraktowego. Marka łączy dbałość o szczegóły i jakość Made in Italy ze stałym naciskiem na innowacje technologiczne i estetyczne. Lapalma inwestuje w badania, rozwój i najnowocześniejsze maszyny, aby kontynuować silną tradycję rzemieślniczą w ramach dużej, złożonej i przyjaznej dla środowiska struktury przemysłowej. Siła marki została wzmocniona przez współpracę z niektórymi z najważniejszych nazwisk w branży projektowej. W 2013 roku kierownictwo artystyczne powierzono Francesco Rota. W 2020 roku firma zainaugurowała we współpracy z Antti Kotilainen kolekcję krzeseł Seela, poprzedzoną kolekcją stołków LEM by Shin & Tomoko Azumi.

Meble Lapalma do użytku wewnątrz i na zewnątrz Katalog wyposażenia wnętrz Lapalma jest pełen rozwiązań dedykowanych do każdego pomieszczenia w domu, ze szczególnym uwzględnieniem strefy dziennej – czego dowodem jest wszechstronna oferta krzeseł, foteli, sof i puf marki. W katalogu mieszkaniowym nie zabrakło również stołów i stolików kawowych, będących efektem syntezy tradycji z chęcią technicznego i formalnego eksperymentowania z doborem surowców i ich późniejszą obróbką. Wśród rozwiązań zewnętrznych Lapalmy znajdują się sofy, krzesła ogrodowe i stoliki kawowe charakteryzujące się nowoczesnym i niezbędnym wzornictwem, idealnym do podkreślenia każdej przestrzeni elegancją i trzeźwością, nie rezygnując z oryginalności. Dzięki znaczącym inwestycjom firma wypracowała sprawną strukturę organizacyjną zdolną do zarządzania złożonymi projektami, takimi jak struktury publiczne i kontraktowe. Marka projektuje rozwiązania dla dużych przestrzeni i obiektów hotelarskich i gastronomicznych oraz uzupełnienia dla sektora retail, spójne z tożsamością marki i historią ściśle powiązaną z wartościami Made-in-Italy

w katalogu znajdują się hokery barowe oraz krzesła i stoły restauracyjne. Na uwagę zasługują również rozwiązania mebli biurowych Lapalmy – biurka, krzesła ergonomiczne i fotele gabinetowe. Katalog biurowy dopełnia seria rozwiązań dla sal spotkań i poczekalni.

Lapalma: meble Made in Italy od lat 60. Bazując na intuicji braci Marcato, historia Lapalmy rozpoczęła się w latach 60. w Cadoneghe na prowincji z Padwy. Ewolucja i sukcesy Lapalmy wynikają z dalekowzroczności i determinacji jej założycieli, którzy rozpoczynając w małym warsztacie oparli swój rzetelny i metodyczny model biznesowy na trzech zasadniczych cechach: jakości rzemiosła, innowacyjności i ekologii. Firma Lapalma już od pierwszych projektów zdecydowała się na zrównoważony rozwój środowiska, starannie dobierając surowce naturalne i nadające się do recyklingu. Rozwojowi marki sprzyjało zaangażowanie w eksperymenty i awangardowe technologie. Ważne inwestycje w nowe maszyny pozwoliły firmie zarządzać coraz bardziej wymagającymi projektami bez poświęcania wysokich standardów jakości swoich produktów. Firma stale się rozwijała, otwierając się na rynek kontraktowy i międzynarodową dystrybucję, docierając do ponad 80 krajów na całym świecie. Firma otrzymała uznanie w branży, w tym Good Design Award, FX International Interior Design Award oraz Design Plus.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek