LAND PORCELANICO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LAND PORCELANICO

Producent: Land Porcelanico

Land Porcelanico, firma należąca do Grupy Aparici, zajmuje się produkcją i komercjalizacją wysokiej jakości porcelany technicznej w sposób przyjazny dla środowiska. Dążymy do tego, aby nadal być liderem w dziedzinie porcelany technicznej dla architektów, deweloperów i projektantów wnętrz na całym świecie.

Dzięki najnowocześniejszemu zakładowi produkcyjnemu oraz ponad 50-letniemu doświadczeniu jako producentów, nasz produkty są szczególnie polecane do projektów poszukujących nie tylko wzornictwa, ale także jakości, która w krótkim i długim okresie okaże się dobrą inwestycją ze względu na doskonałą trwałość i niskie wymagania konserwacyjne.

Nasze produkty nadają się do zastosowań mieszkaniowych a także projekty komercyjne – od centrów handlowych po lotniska – ze względu na jego wysokie parametry techniczne. Oprócz doskonałego wzornictwa i jakości, nasze zespoły ciężko pracują, aby zapewnić usługę, która jest bardzo ceniona przez naszych klientów. Stale przechowujemy ponad trzy miliony metrów kwadratowych naszych produktów w zadaszonym magazynie w naszej siedzibie, aby zapewnić naprawdę krótkie terminy realizacji.

Środowisko zawsze było priorytetem w Land Porcelanico. Zgodnie ze standardami określonymi przez ISO 14001, procesy produkcyjne są prowadzone w najbardziej efektywny sposób, umożliwiając w niektórych produktach nawet 54% zawartości recyklingu.

Nasz główny salon wystawowy w Hiszpanii zaprasza przez cały rok architektów, deweloperów i projektantów wnętrz. Ta przestrzeń przeznaczona jest na prezentację naszych kolekcji oraz naszych rozwiązań technicznych do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, które można dostosować do każdego projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek