LAMM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 115 elementów

LAMM

Producent: Lamm

Od 1959 roku firma LAMM produkuje i instaluje systemy siedzeń w salach konferencyjnych, audytoriach, uniwersytetach, kinach, teatrach i miejscach publicznych na całym świecie. Potencjał projektowy firmy, inżynieria i organizacja produkcji pozwalają elastycznie reagować na potrzeby architektów i klientów, oferując szeroką gamę standardowych produktów lub wytwarzając opcje częściowo lub całkowicie na zamówienie.

Cały proces, od projektu do produkcji, odbywa się we Włoszech. Innowacyjność połączona z jakością wykonania produktów, dbałość o każdy szczegół i kreatywność to wartości, które na przestrzeni lat zostały docenione licznymi międzynarodowymi nagrodami. Zaangażowanie firmy LAMM przejawia się również w dbałości firmy o środowisko naturalne, poprzez stosowanie ekologicznych, zrównoważonych procesów produkcyjnych. Jakość LAMM jest potwierdzona certyfikatami UNI EN ISO 9001:2000 i UNI EN ISO 14001.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek