LAMINAM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LAMINAM

Producent: Laminam

Laminam tworzy doskonałe powierzchnie, aby inspirować projektantów, architektów i ludzi w kształtowaniu miejsc do życia, pracy i przyjemności. Dzięki utalentowanym ludziom Laminam wyznacza trendy w elegancji i jakości, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić ponadczasowe produkty, wyjątkową wydajność, zrównoważone procesy. Od lat firma angażuje się w podejście skoncentrowane na innowacjach w stosunku do tego starożytnego materiału, odkrywając na nowo i udoskonalając procesy produkcyjne, które poprawiają jego wydajność. W ten sposób Laminam powołał do życia powierzchnie, które nie mają granic aplikacyjnych dzięki bogatemu wyborowi rozmiarów i grubości. Wymiar estetyczny wszystkich kreacji Laminam wyraża mnogość różnych stylów, wszystkie charakteryzują się jednym wspólnym mianownikiem: elegancją i pięknem.

Do tego dochodzi doskonałość jakościowa, wynikająca z niestrudzonych badań Laminam nad surowcami i stanem -technologie artystyczne. Rezultatem jest szeroka gama wszechstronnych powierzchni, które można z powodzeniem stosować w różnych miejscach, aby na nowo zdefiniować przestrzenie, przeprojektowane w imię piękna, nowoczesności i zrównoważonych procesów. Jednym z filarów naszej firmy jest dbałość o otaczające nas środowisko i ludzi, którzy je zamieszkują. Laminam poświęca najwyższą uwagę doborowi surowców, które są naturalne i spełniają najwyższe standardy, aby zagwarantować najwyższą jakość i higienę. W Laminam każdy członek personelu odgrywa decydującą rolę w osiąganiu celów. Dlatego firma Laminam zwraca szczególną uwagę na dobre samopoczucie swoich pracowników

i inwestuje w ciągłą naukę. Wysoki poziom technologiczny procesów produkcyjnych utrzymywany jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Wszystko to, w połączeniu z bezpiecznym i stymulującym środowiskiem pracy, prowadzi do stworzenia doskonałych powierzchni, które inspirują architektów i projektantów na światowym poziomie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek