LAFUMA MOBILIER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

LAFUMA MOBILIER

Producent: Lafuma Mobilier

LAFUMA MOBILIER projektuje, opracowuje i produkuje meble ogrodowe, aby towarzyszyć naszym konsumentom w ich szczęśliwych chwilach, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Styl, wygoda i trwałość to podstawowe zasady kreacji marki. Wykorzystując swój wyjątkowy savoir-faire i żywe wyczucie innowacji, LAFUMA MOBILIER rok po roku ulepsza swoje kolekcje praktycznych, ergonomicznych i estetycznych projektów. Rezultat: meble LAFUMA są zawsze popularne i wytrzymują próbę czasu dzięki modelom takim jak słynne Relax i Pop-Up.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek