L'ABBATE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

L'ABBATE

Producent: L'Abbate

Kolekcja L'abbate jest owocem wieloletniego doświadczenia w projektowaniu wnętrz, zamiłowania do prostoty i piękna, chęci wprowadzania nowych tematów, bodźców i wartości do codzienności. Meble z tej kolekcji prezentują różne podejścia projektowe, ale wszystkie są zaprojektowane tak, aby w łatwy i skuteczny sposób zaspokoić rzeczywiste potrzeby. Odnoszący sukcesy i obiecujący projektanci, tradycyjne i innowacyjne materiały, kolor i technologia, włoski styl i skandynawskie nastroje łączą się w osobisty, ale uniwersalny język, który wyraża się w każdym otoczeniu: w miejscach publicznych, domach prywatnych, przestrzeniach wewnętrznych i na wolnym powietrzu powietrze. Projekty kontraktów międzynarodowych są równoległą i komplementarną działalnością w stosunku do l'abbate. Firma przeznacza własne zasoby kreatywne i produkcyjne na obszar kontraktu. "Dostosowanie" obecnej produkcji jest techniką metody, która umożliwia firmie l'abbate osiągnięcie wyjątkowej wszechstronności. Możliwa jest realizacja bardzo niejednorodnych projektów: od małych lub średnich dostaw, po większe z indywidualnym rozwiązaniem dla dowolnej jednostki. l'abbate jest w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie na praktycznie każdy rodzaj produktu z drewna, od krzeseł po stoły, od tapicerek po szafki po kompletne pokoje hotelowe. W międzynarodowym zestawie projektowym l'abbate to niezwykłe przeżycie. Kolekcja będąca nie tylko prezentacją serii pięknych przedmiotów, ale także portretem i przedstawieniem najlepszej włoskiej produkcji, czy to w drewnie, czy nie. Produkty będące połączeniem sztuki, elegancji i luksusu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek