LA VENETA FORME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

LA VENETA FORME

Producent: La Veneta Forme

LA VENETA FORME srl jest młodą i dynamiczną firmą, która powstała w wyniku spotkania profesjonalistów z doświadczeniem w obszarze produkcji modeli i dostaw styropianu (EPS) z siedzibą w Cimetà di Codognè w prowincji Treviso

Dobra wytrzymałość, zwartość, łatwość obróbki, nietoksyczność, lekkość sprawiają, że EPS jest idealnym materiałem do wszelkich prac przy renowacjach, nowych budynkach oraz tam, gdzie geometria form wymaga maksymalnej wydajności.

Niska nasiąkliwość jest wskazana dla wszystkich operacji w wilgotnym środowisku (ośrodki zdrowia, Łaźnie Kneippa, łaźnie parowe, tureckie, hydroławki, podgrzewane łóżka, wanny, prysznice emocjonalne, stopnie do basenów, fontanny itp.) oraz ze względu na swoją lekkość mogą być wykorzystywane do konstrukcji dekoracyjnych w elewacjach.

Firma stale się rozwija oraz rozwijać swoje możliwości techniczne, a dzięki ciągłym inwestycjom osiągnęła obecnie bardzo konkurencyjną pozycję, oferując swoim klientom usługę produkcji systemu w styropian według specyfikacji dostarczonych przez tego samego klienta lub poprzez opracowanie projektów zleconych przez biura inżynierskie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek