LA PRIMAVERA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

LA PRIMAVERA

Producent: La Primavera

La Primavera produkuje akcesoria meblowe od 1968 roku, kiedy to firma została założona przez trzech wspólników. Jednym z nich był Lino Marchi, który później stał się jedynym właścicielem. Od 2002 roku pracuje u boku swoich synów, którzy realizują marzenie ojca o prowadzeniu rodzinnej firmy, która jest gwarancją niezawodności dla klientów.

Chociaż działalność La Primavera początkowo ograniczała się do produkcji mebli wejściowych, później rozszerzyła się jej asortyment obejmuje ścianki działowe, regały, drzwi przesuwne, rozkładane stoły konsolowe, stoliki kawowe, stoły do jadalni i krzesła. Liczne kolekcje w katalogu zaspokajają najróżniejsze potrzeby i pragnienia. Oprócz produktów odpowiadających współczesnym gustom, La Primavera oferuje klasykę, łącząc bogaty styl z czystością designu. Wspólnym mianownikiem jest właściwa równowaga między względami estetycznymi a praktycznością.

La Primavera jest obecna na rynkach na całym świecie poprzez rozbudowaną i rozległą sieć sprzedawców detalicznych. Jedną z jej przewag konkurencyjnych jest zdolność do wewnętrznego zarządzania projektowaniem, inżynierią i produkcją. Rygorystyczne monitorowanie wszystkich etapów łańcucha produkcyjnego, od zakupu materiałów po produkcję każdego pojedynczego elementu, zapewnia jakość, którą pieczęć „made in Italy” niesie nie tylko słowami, ale także działaniami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek