LA MARZOCCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LA MARZOCCO

Producent: La Marzocco

Założona w 1927 roku przez Giuseppe i Bruno Bambi, La Marzocco miała swoje początki we Florencji we Włoszech, miejscu narodzin włoskiego renesansu i domu takich geniuszy jak Leonardo Da Vinci, Michał Anioł i Brunelleschi, którzy stworzyli jedne z najbardziej znanych dzieł sztuki na świecie .

Wydaje się, że La Marzocco zyskało światową renomę dzięki wytwarzaniu pięknych, wysokiej jakości, doskonale wykonanych i niepowtarzalnie zaprojektowanych ekspresów do kawy, z wielką dbałością o szczegóły.

Pierwszy ekspres do kawy z poziomym bojlerem

W 1939 roku to właśnie La Marzocco opracowało i opatentowało pierwszy ekspres do kawy z poziomym bojlerem, który jest obecnie standardem w branży. Była to pierwsza z serii ważnych innowacji, która później obejmowała system dwukotłowy z nasyconymi grupami warzenia.

La Marzocco: tradycja, jakość i niezawodność

Tradycja i pasja w poszukiwaniu jakości i najwyższej niezawodności są czynnikami które zawsze wyróżniały i interesowały całą firmę. Nawet dzisiaj wysoko wyspecjalizowany personel nadal nadzoruje każdy etap produkcji każdej pojedynczej maszyny, wykonywanej ręcznie na zamówienie dla każdego klienta.

W ten sposób ogromne doświadczenie i duma zawodowa Giuseppe Bambi przetrwały po ponad osiemdziesięciu latach. Dziś La Marzocco pozostaje firmą rzemieślniczą, oferując jednocześnie swoim klientom i branży ważne postępy w technologii sprzętu.

Dom La Marzocco

Grupa inżynierska La Marzocco postanowiła wykorzystać najbardziej zaawansowaną technologię La Marzocco i przetłumaczyć ją na domowy ekspres do kawy

Gs3 i Linea Mini to przykład profesjonalnego sprzętu do espresso, stworzonego z myślą o domu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek