LA GALLINA MATTA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LA GALLINA MATTA

Producent: La Gallina Matta

La Gallina Matta to firma zajmująca się dekoracją wnętrz, specjalizująca się w tekstyliach na stół, certyfikowana w 100% Made in Italy. Założona przez claudię petruzzi granato, firma La Gallina Matta ma na celu zaproponowanie przytulnego stylu życia w domu, wyposażonego w wysokiej jakości pościel, tkaniny i przedmioty, które składają się na ideę ciepłego i serdecznego domu. Domowy styl firmy mówi o przytulnej nieformalności, z gamą żywych tkanin. Chociaż wiele projektów La Gallina Matta jest również kompatybilnych z formalnymi ustawieniami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek