LA FABBRICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LA FABBRICA

Producent: La Fabbrica

La Fabbrica SpA ma siedzibę w Castel Bolognese. Pod markami La Fabbrica i Ava firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej klasy włoskich ceramicznych pokryć podłogowych i ściennych. Filozofia firmy opiera się na dążeniu do jakości, wartości, która zawsze towarzyszyła naszym produktom, od momentu ich opracowania w warsztacie, aż do sprzedaży we Włoszech i na całym świecie. Tworzone kolekcje na najwyższym poziomie stylu i technologii są w stanie zaspokoić szeroki zakres wymagań technicznych i stylowych ze strony architektów, inżynierów projektantów i projektantów wnętrz, a także gusta konsumentów końcowych.

W maju 2017 r. , La Fabbrica Ceramiche stała się częścią Holding Italcer Group spa, firmy stworzonej przez włoski fundusz private equity Mandarin Capital Partners II, kierowany przez CEO Graziano Verdi. Celem Grupy jest stworzenie luksusowego klastra w branży ceramiki wysokiej klasy. Celem tego klastra ceramicznego jest umocnienie wiodącej pozycji w sektorze produktów wytwarzanych we Włoszech poprzez zachęcanie różnych firm do specjalizacji i koncentracji na rynkach zagranicznych.

Firma z regionu Romagna zawsze skupiała swoją wizję na wykorzystaniu lokalnego dziedzictwo artystyczne jako synergiczny wkład w tworzenie projektów ceramicznych zdolnych do przekazywania innowacji, jakości i kreatywności. Mając to na uwadze, 12 kwietnia w Imoli firma La Fabbrica Ceramiche zainaugurowała swoje centrum wystawowe Centro di Esposizione di Eccellenza w XV-wiecznym Palazzo Dal Monte Casoni, o powierzchni ponad 750 metrów kwadratowych na dwóch piętrach i poświęconej najlepszym firmom. projektów, zarówno pod marką La Fabbrica, jak i AVA.

Dzięki temu „Centro di Esposizione di Eccellenza” La Fabbrica oferuje odwiedzającym możliwość podziwiania produktów z najnowocześniejszych technologii i wzornictwa, doskonale wpisujących się w historię Włoch i tradycja artystyczna

Historyczna i artystyczna tradycja oraz nowinki technologiczne w nowej, komunikatywnej koncepcji wystawienniczej. Historia sztuki i kultury tego szlachetnego budynku płynnie łączy się ze współczesną filozofią produktu La Fabbrica, czyniąc lokalizację ambitnym stylem i wyborem biznesowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek