LA CASTELLAMONTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 74 elementów

LA CASTELLAMONTE

Producent: La Castellamonte

W historii Castellamonte obecna jest „czerwona nić”, która połączyła wiele pokoleń: to ciągłość pracy z gliną, naturalnym surowcem, który od zawsze był używany do budowy obiektów użytkowych i dekoracyjnych. Silvana Neri i Roberto Perino stworzyli La Castellamonte, pracując razem od połowy lat osiemdziesiątych: dziś ich marka produkuje atrakcyjne i zaawansowane technologicznie piece, które są w stanie opowiedzieć tradycję piecową Castellamonte i jej ewolucję, łącząc doświadczenie tradycji z innowacyjnością. technologia, szanująca środowisko i bezpieczeństwo.

Stack to linia pieców, która powstała w 2011 roku w wyniku współpracy La Castellamonte i Adriano Design. Innowacyjna linia pieców, łącząca technologiczne aspekty optymalizacji spalania, od czasu osiągane przez La Castellamonte poprzez badania i rozwój, z projektem specjalnie wymyślonym przez Adriano Design i opartym na modułowych komponentach. Stack reinterpretuje starożytną tradycję pieców ceramicznych poprzez współczesną formę, zwracając uwagę na niski wpływ na środowisko, nowe potrzeby mieszkaniowe.

Piece Stack zostały zaprezentowane po raz pierwszy na targach ISH we Frankfurcie w 2011 roku, gdzie zdobyły prestiżową nagrodę ISH Design Plus z modelem Round Stack

ta sama nagroda została przeniesiona na Thermo Stack w 2013 roku

W 2014 roku La Castellamonte otrzymało wyróżnienie XXIII Compasso d'Oro ADI za model Round Stack Wood.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek