LA CASA DEI LIMONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LA CASA DEI LIMONI

Producent: La Casa dei Limoni

La Casa dei Limoni przeprojektowała motyw ogrodu zimowego z zupełnie nowej perspektywy. Klient otrzymuje wizję kolorowych smug, fasonów, linii, dekoracji oraz światła i cienia w kawałkach wykonanych z hut żelaza i szkła o wielkim uroku.

Atmosfera, jaką tworzy każdy sygnowany projekt z La Casa dei Limoni, przywodzi na myśl tradycja luksusowych włoskich ogrodów botanicznych, a także włączenie designu i technologii do tworzenia pomieszczeń zewnętrznych, które są prestiżowe i wygodne zarówno latem, jak i zimą.

Badania i studia we włoskich oranżeriach były punktem wyjścia do przyjazdu na propozycję trzech różnych modeli oranżerii w różnych stylach. Od Classico do Moderno i Glamour.

Niezwykły talent firmy DFN-outdoor do proponowania projektów szytych na miarę oraz unikalnych i spersonalizowanych rozwiązań pozwala na modyfikację katalogu i kolekcji produktów z usługami personalizacji w celu uzyskania w pełni spersonalizowanej konstrukcji .

To podejście projektowe i wykonawcze podkreśla etykietę Made in the Italy w koncepcji obejmującej architekturę, materiały i wyposażenie zdolne do przywrócenia zintegrowanej, płynnej pracy o jakości, elegancji i stylu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek