KUATRO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów

KUATRO

Producent: Kuatro

Kuatro Carpets to hiszpańska firma wykwalifikowana w produkcji i produkcji wysokiej jakości dywanów.

Pochodząc z rodzinnej firmy importującej dywany, Kuatro Carpets może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku. Połączenie tego doświadczenia z pragnieniem nowości i nowoczesności łączy się z oddaniem oferowaniu klientom nowych pomysłów zgodnie z wymogami naszych czasów.

Firma chce oferować swoim klientom gamę wysokiej jakości dywanów, z domieszką indywidualność i osobowość. Kuatro projektuje swoje dywany w Europie i produkuje je w swoich fabrykach, głównie w Indiach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek