KRISTINA DAM STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

KRISTINA DAM STUDIO

Producent: Kristina Dam Studio

Kristina Dam Studio ma swoją siedzibę w Kopenhadze, gdzie znajduje się również showroom marki. Pracownię założyła graficzka i architekt Kristina Dam. Wierzymy w produkty, które nadają nową perspektywę aranżacji wnętrz. Żadnych modnych kolorów, tylko elementy ze starannie zaprojektowanymi detalami i trwałymi materiałami. W naszym asortymencie znajdziesz meble, grafiki, ilustracje i rzeźby. Używamy starannie wyselekcjonowanych materiałów, takich jak marmur, lustro, dąb, stal i mosiądz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek