KRISTIINA LASSUS STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów

KRISTIINA LASSUS STUDIO

Producent: Kristiina Lassus Studio

Kristiina Lassus jest pochodzącą z Włoch fińską architektką wnętrz i projektantką produktów z doświadczeniem w zarządzaniu projektami. W 2007 roku zarejestrowała własny znak towarowy i wypuściła kolekcję ręcznie tkanych dywanów rzemieślniczych. Pełniąc podwójną rolę jako przedsiębiorca i projektantka, osobiście nadzoruje rozwój i produkcję każdego egzemplarza.

Studio Showroom w sercu Mediolanu jest otwierane po uzgodnieniach.

Kolekcja dywanów została wyróżniona nagrodą Red Dot Product Design Awards i Green Good Awards.

Dywany Kristiina Lassus

Pełne wdzięku i dyskretne, z dyskretnymi paletami nordyckich kolorów i etnicznymi geometriami, kolekcja dywanów jest inspirowana medytacyjnymi właściwościami fińskiej przyrody i podróżami Lassusa do odległych krain.

Starożytna tradycja ręcznych wiązań stanowi sedno jej ponadczasowych projektów. Ręcznie przędzone i ręcznie barwione tybetańskie wełny i jedwabie chińskie są ręcznie tkane przez tybetańskich rzemieślników w Nepalu.

Produkcja opiera się na etyce i ekologii, dążąc do zachowania tradycji i dziedzictwa zręcznych tkaczy.

Wywodząca się z pasja do nowoczesnych interpretacji starożytnego rękodzieła, te projekty pięknie komponują się ze współczesnymi przestrzeniami, zarówno mieszkalnymi, jak i komercyjnymi, miejskimi lub wiejskimi, dla tych, którzy cenią jakość we wszystkich szczegółach.

Dywaniki są wykonywane na zamówienie, dzięki czemu można je dostosować do własnych potrzeb, kolor i jakość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek