KREOO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

KREOO

Producent: Kreoo

Niezwykła kreatywność i eksperymentowanie w dziedzinie obróbki marmuru, Kreoo realizuje meble i akcesoria o wysokim poziomie wzornictwa dla architektury, wnętrz i na zewnątrz.

Marka powstała w 2010 roku na bazie 50-letniego doświadczenia Decormarmi, interpretować poprzez swoje kolekcje niezbadany wymiar marmurowego przedmiotu i wywyższać jego zmysłową i tajemniczą duszę: w Kreoo marmur można łączyć z innymi materiałami, takimi jak drewno, szkło czy metal, tworząc nowe kształty i grubości oraz nadając nowe funkcjonalności przedmiotom nasze codzienne życie.

Nazwa Kreoo ma precyzyjne odniesienie do greckiego czasownika kraino oznaczającego „tworzyć, realizować”: Kreoo czerpie ze starożytnej Grecji instynkt perfekcji i harmonii i tłumaczy go we Włoszech na współczesny, estetyczne i innowacyjne słownictwo.

Wartości założycielskie Kreoo

Wartości założycielskie marki tkwią w jakości procesu produkcyjnego, w którym bada się najlepsze materiały i przetwarza je mądrze y kalibracja procesów przemysłowych z rzemieślniczym rzemiosłem oraz historią i kreatywnością włoskiego designu, którego szerokie podejście i interdyscyplinarna perspektywa pozwalają na tworzenie unikalnych dzieł.

Szczególną uwagę zwraca się również na aspekty zrównoważenia środowiskowego, redukując w jak największym stopniu marnotrawstwo materiału podczas produkcji i ponowne wykorzystanie go, tam gdzie to możliwe, w łańcuchu produkcyjnym.

Kultowe produkty i ważni projektanci

Wzornictwo wielu produktów zostało inspirowane przez weneckiego projektanta Enzo Bertiego i na przestrzeni lat dodano nową współpracę z Marco Pivą, Sebastiano Zilio, Paolo Ulianem i Moreno Rattim. Relacja nawiązana z projektantami maksymalizuje ekspresyjne możliwości materiału, tworząc przedmioty z duszą: przedmioty mocne, niejako „tradycyjne”, które niemal nieumyślnie skłaniają do poprawy zdolności widzenia rzeczy.

firma ma już w swojej ofercie szeroką kolekcję, elastyczne systemy, odrzucone w wysokich elementach uwodzenia, które w niektórych przypadkach stały się ikonami marki, takie jak umywalka Gong, wanna Kora, siedziska Pavè Stone czy stół Arcaico.

Kreoo: innowacyjność i międzynarodowośćPrecyzyjny, innowacyjny i staranny jest dobór materiałów: swoista paleta kolorów, która preferuje niuanse bieli, szarości i czerni, ale też rozświetla błyskami zieleni, błękitu i czerwieni, odsłaniając niepowtarzalne i wyrafinowane odcienie materiału marmurowego.

Kreoo jest dziś dystrybuowane na całym świecie, z bardzo dobrym zasięgiem na terytoriach europejskich, amerykańskich, rosyjskich i arabskich, a jego produkty wystawiane są w najlepszych salonach, od San Francisco po Dubaj, od Mosc do Hongkongu, aż do dalekiej Australii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek