KRATKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 41 z 41 elementów
Pokazuje 25 - 41 z 41 elementów

KRATKI

Producent: Kratki

Założona w 1998 roku firma Kratki jest producentem kominków, biokominków, pieców i akcesoriów kominkowych. Jej produkty dostępne są w ponad 60 krajach na całym świecie. Dzięki znajomości branży od podstaw, orientacji na klienta oraz szybkiej reakcji na zmiany rynkowe, Kratki może pochwalić się pozycją jednego z czołowych europejskich producentów kominków. Dbają o to, aby urządzenia spełniały najwyższe standardy i rygorystyczne normy.

Wysoka jakość oferowanych produktów zdobyła zaufanie firmy i przychylność jej klientów, a stale poszerzany katalog zwrócił uwagę przyszłych partnerów handlowych. Kratki stara się budować relacje z nimi, a także ze swoimi pracownikami, w oparciu o wartości bliskich więzów rodzinnych. Realizując cele biznesowe firma nie zapomina o wzajemnym szacunku i partnerskich standardach współpracy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek