KOSE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

KOSE

Producent: Kose

Kose produkuje różnorodne wazony, lampy, butelki, ozdoby, tace ręcznie wykonane z naturalnych materiałów. Kose zostało stworzone, aby na nowo odkryć urok starożytnych, ręcznie robionych przedmiotów, właśnie teraz, gdy zaczyna się trzecie tysiąclecie, silnie nacechowane technologią i omologacją. Te wybory czynią przedmioty Kose wyjątkowymi, wyjątkowymi, ponieważ są całkowicie wykonane ręcznie według starych rzemieślniczych technik, wyjątkowymi, ponieważ zostały stworzone dla osób, które kupują zgodnie z precyzyjnymi i osobistymi kategoriami duchowymi, wbrew wszelkim regułom rynku. Materiały Kose użyte materiały są naturalne: glina, drewno, gaza. Kształty są czyste i niezbędne. Glina, tak cienka i czysta, malowana delikatnymi akwarelami lub wykończona efektami metali szlachetnych: platyna, lśniący niebieski, lśniący szarozielony lub miedziany

woda. Gaza, która może być gładka lub lekko pomarszczona, aby przesuwać powierzchnie przedmiotów

jej lekkość jest wysublimowana, gdy jest używana do lamp. Tynk stosowany na panele, pomyślane jak obrazy, których drogocenność tkwi w pozornej prostocie, kryjącej w sobie głęboką dbałość o szczegóły. Panele i przedmioty drewniane są ręcznie malowane i wykańczane, a ich szlachetność tkwi w pozornej prostocie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek