KOS BY ZUCCHETTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów

KOS BY ZUCCHETTI

Producent: Kos by Zucchetti

Kos to włoska firma produkująca meble łazienkowe, baseny i minibaseny dla osób prywatnych oraz centra odnowy biologicznej. Zucchetti zainteresował się doskonałością marki Made-in-Italy i przyjął ją jako integralną część swojej grupy w 2007 roku. Kos rozpoczął owocną współpracę z Ludovicą + Roberto Palombą, która stworzyła całe kolekcje Kos nastawione na wysoki design i użytkowanie najwyższej jakości materiałów. Kolekcja Faraway to dopiero początek

elegancki mini-basen przelewowy Pool do użytku wewnątrz i na zewnątrz może pomieścić 3 lub 4 osoby. Poza walorami estetycznymi Pool posiada antypoślizgową powierzchnię, system płyt stalowych do zakrycia kanału przelewowego i może być wykończony na zamówienie. Kos zdobył wyróżnienie Compasso d'Oro ADI w 2001 roku za kolekcję Spin i 2011 za kolekcję Morphing i umywalkę LAB03.

Fuzja z Zucchetti pozwoliła marce pokazać swoje silne zaangażowanie w dostarczanie klientom wysokiej jakości wzornictwa i innowacyjnych materiałów , nowe formy i szeroka gama kolorystyczna. Kos może zaspokoić potrzeby różnych klientów o różnych gustach – od powściągliwych i klasycznych po zdecydowanie futurystyczne. Wanny, umywalki, meble łazienkowe i akcesoria Kos nigdy nie zawodzą.

Wellness według Kos: wanny, spa, umywalki Firma Kos została założona w 1998 roku w celu produkcji wanien z hydromasażem i wielofunkcyjnych kabin prysznicowych. Zaledwie trzy lata później firma nawiązała współpracę z dyrektorami artystycznymi i projektantami Ludovicą + Roberto Palombą, których zadaniem było nadanie niepowtarzalnego nadruku całym kolekcjom. Misją projektantów było całkowite przeprojektowanie mebli łazienkowych, tak aby wszystkie elementy łączyły się ze sobą, tworząc ekskluzywną przestrzeń całkowicie poświęconą wygodzie. To otwarcie współczesne podejście sprawiło, że Kos został zauważony przez Zucchetti, który wykupił go w 2007 roku, jeszcze bardziej wzmacniając wewnętrzny potencjał Kos. Siedziba firmy została przeniesiona do Gozzano w prowincji Novara, zawsze zachowując wartości Made in Italy.

Dziś kolekcje Kos są uważane za ikony współczesnego projektowania łazienek, nie tylko ze względu na ich estetykę, ale także dbałość o szczegóły i najnowocześniejsza technologia wykorzystywana do tworzenia urządzeń, które naturalnie pasują do każdego kontekstu. Opierając się na dogłębnej analizie materiałów, projektanci marki skupiają się na jedwabiu, kryształowej roślinie, jasnym kamieniu, akrylu i naturalnym drewnie, aby przekształcić swoje pomysły w rzeczywistość.

Wyspecjalizowany personel starannie pozyskuje najlepsze włoskie materiały, aby zapewnić najwyższą jakość wszystkich Kolekcje Kos produkowane wyłącznie we Włoszech. Dla Kos, Made-in-Italy to nie tylko nazwa

to strategiczny wybór

Quadrat Pool Relax przenosi doświadczenie spa bezpośrednio do domu. Jest to wolnostojący minibasen ze zintegrowanym szezlongiem. Odporny na działanie wody i promieni słonecznych, można go wygodnie zamontować na zewnątrz w ogrodzie lub na tarasie - pojedynczy produkt do strefy relaksu/solarium z wanną z hydromasażem i wygodnymi ergonomicznymi poduszkami. Wazebo, mini pawilon prysznicowy wellness, jest jednym z wielu produktów Kos outdoor

pozwala użytkownikom w pełni cieszyć się korzyściami płynącymi z wody w bezpośrednim kontakcie z naturą bez poświęcania wygody i komfortu kabiny prysznicowej.

Jakie są produkty Kos ur: projekt, modele, testy laboratoryjne Podejście Kos ujawnia złożony proces produkcyjny. Szkice przekształcane są w rendery

inżynieria prowadzi do szczegółowych rysunków i modeli, po których następuje wnikliwa analiza i testy laboratoryjne

Zasoby ludzkie mają fundamentalne znaczenie dla Kos, firmy, która inwestuje w staranny dobór, szkolenie i aktualizację ludzi, którzy kształtują pomysły jej projektantów. W celu realizacji wszystkich produktów, takich jak minibaseny - jedne z najpopularniejszych marki - wszystkie procedury są stale monitorowane. Od termoperforacji po powlekanie żywicą, cięcie i montaż, każda delikatna faza jest zarządzana przez wyspecjalizowanych techników i gwarantowana przez ciągłą kontrolę jakości.

Ponieważ dzisiejsze społeczeństwo jest coraz bardziej zainteresowane samoopieką, idea, że dobre samopoczucie może (i powinno) być w codzienność wpisana jest filozofia, na której opiera się wysoki stopień staranności i wyrafinowania firmy. Kos wierzy, że łazienka stała się nową przestrzenią do doświadczania wykraczającą poza jej najbardziej podstawowe funkcje – prywatnym miejscem, w którym ludzie mogą odkrywać siebie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek