KOPRON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


KOPRON

Producent: Kopron

KOPRON SpA to liderzy w Europie w dziedzinie logistyki, a głównie w budowie magazynów stałych i składanych. Opracowali i udoskonalili szeroką gamę produktów, co pozwala im wypracować różne rozwiązania, które zadowolą wszystkie sektory produkcyjne i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa – od małych rodzinnych firm po duże międzynarodowe struktury.

KOPRON SpA jest obecny na rynku włoskim od ponad 30 lat i na rynku międzynarodowym od kilkunastu, z misją oferowania najwyższej jakości obsługi i bardzo niezawodnych relacji biznesowych.

KOPRON SpA oferuje Klientom produkty o najwyższych parametrach bezpieczeństwa gwarantowanych wewnętrznym systemem certyfikacji oraz ekskluzywne rozwiązania techniczne dostosowane do wymagań Klienta zgodnie z normami europejskimi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek