KONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

KONE

Producent: Kone

KONE jest jednym ze światowych liderów w branży wind i schodów ruchomych. Firma od stulecia angażuje się w zrozumienie potrzeb swoich klientów, dostarczając wiodące w branży windy, schody ruchome i automatyczne drzwi do budynków, a także innowacyjne rozwiązania w zakresie modernizacji i konserwacji. Celem firmy jest oferowanie najlepszych doświadczeń People Flow™ poprzez opracowywanie i dostarczanie rozwiązań, które umożliwiają ludziom poruszanie się płynnie, bezpiecznie, komfortowo i bez czekania w budynkach w coraz bardziej urbanizacyjnym środowisku. W 2011 roku KONE osiągnęła roczną sprzedaż netto w wysokości 5,2 miliarda euro i zatrudniała średnio 35 000 pracowników. Akcje KONE klasy B są notowane na giełdzie NASDAQ OMX Helsinki Ltd w Finlandii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek