KOHRO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


KOHRO

Producent: Kohro

Włoski redaktor i producent tkanin o podwójnej szerokości do dekoracji wnętrz, KOHRO łączy naturę, sztukę, design, rzemiosło, technologię i najwyższą jakość usług. Głęboko zakorzenione w historycznie znanej dzielnicy przemysłu tekstylnego w pobliżu Bergamo, KOHRO w pełni wykorzystuje swoje włoskie dziedzictwo kulturowe. Kontrola nad najwyższej klasy filierami tekstylnymi daje dodatkową przewagę konkurencyjną.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek