KNAUF CEILING SOLUTIONS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

KNAUF CEILING SOLUTIONS

Producent: Knauf Ceiling Solutions

Dzięki nowemu, zharmonizowanemu portfolio produktów, rozwiązania sufitowe Knauf mogą zaoferować klientom większą różnorodność i nieskończone możliwości. Jako innowator w zrównoważonym projektowaniu i funkcjonalności, nasze rozwiązania pozwalają architektom, planistom, dystrybutorom i wykonawcom doświadczyć większego wyboru, więcej inspiracji i większego wsparcia.

Ostatecznie to nasi klienci tworzą idealną przestrzeń za pomocą naszych produktów. Wchodząc w otwarty dialog i oferując najwyższą przejrzystość, zapewniamy najlepszą globalną obsługę klienta z osobistymi partnerami kontaktowymi, wsparciem na miejscu, wydajnymi narzędziami online i procesami cyfrowymi. Staramy się ich inspirować, oferować pomysły i pomagać urzeczywistniać ich ekscytujące pomysły.

Jesteśmy dostawcami wielu materiałów i podkreślamy to, dzieląc nasze zharmonizowane portfolio sprawdzonych marek produktów na cztery kategorie: Rozwiązania mineralne, Rozwiązania metalowe, Drewno i drewno Rozwiązania wełniane i rozwiązania systemowe.

Wykorzystując ekonomię skali do wydajnej produkcji inteligentnych systemów sufitowych, wzbogacamy je o niestandardowe rozwiązania. Zintensyfikujemy nasze wysiłki, aby aktywnie zwracać się do klientów i komunikować czynniki wartości dodanej naszej mentalności opartej na usługach, jakości doradztwa i sprzedaży specjalistycznej. Działając jako kluczowy partner i ważny łącznik między architektami, planistami i instalatorami.

Pionierami w cyfryzacji i precyzji, jesteśmy dumni z naszych wiodących na świecie, najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych i sieci logistycznej. Zawsze wyznaczając nowe standardy jako siła napędowa innowacji, nasze niezrównane portfolio oferuje wyjątkowe produkty na stale zmieniający się rynek. W komplecie z technicznym know-how i nogami na ziemi, aby dostarczać niestandardowe rozwiązania projektowe.

Zrównoważony rozwój naszej marki podkreślają certyfikaty, wydajna energetycznie produkcja i procesy bezodpadowe. Ponosimy najwyższą odpowiedzialność za środowisko, a także za nasze działania na rzecz dobra klientów i pracowników. Uosabiając to, co najlepsze z dwóch światów i opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, Knauf Ceiling Solutions wyznacza standardy bezpieczeństwa, komfortu, wydajności i wydajności.

Przygotuj się na więcej, dzięki nowemu wybranemu partnerowi w zakresie ambitnych projektów na calym swiecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek