KITCHOO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


KITCHOO

Producent: Kitchoo

Kitchoo produkuje oryginalne kuchnie od 1998 roku

Zaprojektowane i skonstruowane w Szwajcarii, kuchnie Kitchoo są kompaktowe, pomysłowe i minimalistyczne. Kuchnie Kitchoo są dostępne w różnych kombinacjach i wykończeniach, dostarczane jako kompletne, w pełni wyposażone i gotowe do instalacji. Kitchoo prowadzi sprzedaż i obsługę posprzedażową bezpośrednio w Europie. Kuchnie Kitchoo są przedmiotem wielu zabezpieczeń zarówno w Szwajcarii, jak i na całym świecie.

Proste, a jednocześnie pomysłowe, to także filozofia Kitchoo. Z tego też powodu Kitchoo nigdy nie będzie aneksem kuchennym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek