KIKAU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


KIKAU

Producent: Kikau

Wysoce wyspecjalizowana w projektowaniu i dystrybucji rolet aluminiowych, Kikau jest na rynku od 1984 roku z szeroką gamą modeli. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu zdobytemu w innych sektorach, Kikau opracowuje systemy i innowacyjne mechanizmy objęte ponad 18 patentami.

Kikau uzyskała specjalizację, ugruntowując swoją pozycję lidera na rynkach krajowych i międzynarodowych. Dbałość o design i innowacyjność technologiczna to wytyczne, którymi kieruje się firma dla produktów, które w nowoczesny sposób interpretują kształty i kolory tradycyjnych okiennic drewnianych i przywracają funkcjonalność i wartość dodaną domowi, nie wymagając żadnej konserwacji.

Zakład główny znajduje się w Massafra (TA), gdzie zarządza się i organizuje logistykę i produkcję. Wewnątrz fabryki znajduje się magazyn aluminium i akcesoriów, dekoracja fabryki aluminium oraz kilka linii montażowych.

Dzięki wysokiemu stopniowi specjalizacji i certyfikacji UNI EN ISO 9001/2008 czas produkcji jest zminimalizowany poprzez zapewnienie swoim dealerom szybkiego zaopatrzenia w materiały.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek